• 0542 273 53 53
  • info@istanbulreklamajansi.org
  • Çarşı Mah. Kazımkarabekir Cad. Kuyumcular Sk. Kutluhan İş Merkezi Kat: 3 No: 406 Rize
İstanbul Reklam Ajansı Hakkımızda

Firmamız her geçen gün daha fazla gelişerek sizler için pek çok teknolojik desteği sunuyor. Arzu ettiğiniz anda bize ulaşarak web yazılım hakkında profesyonel şekilde destek alabilmeniz mümkündür. Çalışanlarımızın uzman oluşu ve titiz işlem gerçekleştirmeleri bizi daha yükseklere çıkararak sizlerin memnuniyetini kazandırıyor.

Web tasarım konusunda hizmet almak isteyenler de aynı şekilde bizlerden yardım alabilirler. Ne tür bir web tasarımı istediğinizi detaylı olarak açıkladığınız takdirde tam donanımlı çalışanlarımız sizlere hayal ettiğiniz siteyi sunacaklarına emin olabilirsiniz. Mobil uygulama ve dijital pazarlama konuları da hizmetlerimiz arasındadır.

Özellikle e-ticaret hususunda doğru şekilde destek almak isteyenler için bizler bir adım öne çıkmayı başarıyoruz. Tüm bunların yanı sıra kurumsal kaynak planlaması ve dijital tasarım hizmetlerimizin de bulunduğunu söyleyebiliriz. Güvenilir, işinde tecrübeli ve memnuniyet odaklı firma arayanlar bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

Dijital sistemin gelişmesine uygun olarak adım atan bizler, siz değerli müşterilerimizin arzu ve isteklerini her zaman en yüksek performansta gerçekleştirmek adına çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Firmamızın misyonu bütün müşterilerimizin memnun olacağı ve istedikleri amaca en uygun şekilde her saha içerisinde uygulanabilir yazılımları sunmaktır. Bizler hiçbir şekilde kaliteden taviz vermeden çalışma gerçekleştirdiğimiz gibi istenen karakterde sistemler üretiyoruz.

Çalışma Yöntemlerimiz

  • Karşı taraftan istenen yazılım sistemini ve var olan durumu belirleriz.
  • Sistemimizde mevcut olan eylem akışını ve görev yapısını çözümleriz.
  • Siz değerli müşterilerimizin beklentileri ile birlikte çözümler aracılığı ile 4-6 hafta gibi bir zaman diliminde yazılımın omurga kısmını oluşturmaktayız.
  • Üstelik ek olarak istekler ve yenilemeler de dahil olmak üzere 6-12 hafta bünyesinde oluşturulan yeni sistemi rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bizler bu konuyu son derece profesyonel şekilde bilerek çok hızlı şekilde çözüm üretmek adına çalışıyoruz. Buna bağlı olarak süreçlerin uzayıp can sıkmaması adına tüm gücümüzü vererek isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Projelerimiz
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Fivebi ile Yükselişe Geçin
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Her Sektöre Uygun

Google Adwords

Google’ın reklam hizmeti Adwords ile ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere yayabilirsiniz.

Pazarlama Projesi

E-Ticaret Yönetimi

E-ticaret mağaza yönetim hizmetimiz, firmanızın online dünyada ihtiyacı olan tüm süreçleri kapsar.

Yükselişe Geçin

Seo Hizmetleri

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitenizin Google'da ilgili arama terimlerinde hedeflenen konumlarda listelenmesini sağlar.

Projelerinizi Kodlayalım

Yazılım Danışmanlığı

En güncel teknolojiler ve her zaman kullanıcı deneyiminin üst seviyede tutulduğu proje arayüzü ile fikrinizi projelendiriyoruz.

Uçtan Uca Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama

Günümüzün en büyük teknolojilerinden olan mobil alanında IOS ve Android yazılım ve uygulama geliştiriyoruz.

Farkımız Bakış Açımız

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı yönetmek sizin için bir yük haline mi geldi? Artık kendinizi bu yükten kurtarabilirsiniz!

İletişime Geç